Avustralya Şekerleme Dünyasına Yön Veren Lolliland Firması İHBİR Üyeleriyle Buluşuyor

İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İHBİR) organizasyonuyla, 19 Ağustos 2022tarihinde 1988 yılından bu yana Avustralya şekerleme dünyasına yön veren markalardan biri olan LOLLILAND firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Sn. PETER COSTELLOE’nin katılımları ile, Dış Ticaret Kompleksinde bir Alım Heyeti Programı düzenlenecektir.

Bahse konu ikili görüşmeler yumuşak şeker, marshmallow, licorice, oyuncaklı şeker, çikolata ürünlerinde, 19 Ağustos 2022 Cuma günü siz değerli üyelerimizin katılımlarıyla gerçekleştirilecektir. İkili iş görüşmeleri esnasında üyelerimiz LOLLILAND firması ile B2B görüşmeler gerçekleştirecektir. Bahse konu görüşmelere katılmak isteyen üyelerimizin EKte yer alan ‘Alım Heyeti Katılım Formu’nu eksiksiz doldurarak, ürün görsellerinin yer aldığı firma kataloğu ile birlikte, en geç 12 Ağustos 2022 Cuma günü saat: 17.00’ye kadar Birliğimizin [email protected]e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

*Görüşmelere iştirak edecek firmaların, verilen randevu saatlerine azami dikkat ederek; görüşmelere, firmalarına ait dokümanları (katalog, broşür, numune ürün görselleri vb.) yanlarında hazır bulundurarak katılmaları önemle duyurulur.