İHBİR Sial Paris 2022 Fuarı’na Damgasını Vurdu!

Dünyanın önde gelen gıda fuarlarından biri olan “Sial Paris 2022” fuarı, 4 yıllık aranın ardından 15 Ekim’de Paris’te kapılarını ziyaretçilerine açtı.

İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İHBİR)’nin info stant ile katılım sağladığı fuarda gerçekleştirilen şeker şovları ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. İHBİR standında geleneksel Türk Kahvesi ve Türk Lokumu tadım etkinlikleri gerçekleştirilerek geleneksel ürünlerimiz ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. İHBİR Yönetim Kurulu Başkanı Kazım TAYCI, Başkan Yardımcısı Kadir Kürşad GÜLBAHAR, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin EVİZ, İsmail GÜL, Suat ÇİÇEK ve Ahmet Ergin OKANDENİZ’in katılım gösterdiği fuarda İHBİR üyesi firmalarımızın stantlarına Sektöre ve fuara ilişkin istişarelerde bulunmak üzere ziyaretler gerçekleştirildi.

Başta Avrupa ve Afrika ülkeleri olmak üzere dünyanın hemen her ülkesinden çok sayıda ziyaretçi İHBİR info standını ziyaret ederek etkinliklere eşlik etti ve Sektör ürünleri ile Birlik faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Sial Paris 2022 Fuarı, 19 Ekim 2022 Çarşamba günü saat 17.00’a kadar ziyarete açık olacak.