ISM ME 2022 Fuarına Katıldık

Dünyanın önde gelen şekerleme fuarlarından biri olan “YUMMEX ME” fuarı, bu sene “ISM ME 2022” adıyla 8 Kasım’da Dubai’de kapılarını ziyaretçilerine açtı.

İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İHBİR)’nin info stant ile katılım sağladığı fuarda İHBİR’in gerçekleştirdiği şeker şovları ve lokum kesim/tadım etkinliği ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. İHBİR standında geleneksel Türk Kahvesi ve Türk Lokumu tadım etkinlikleri gerçekleştirilerek geleneksel ürünlerimiz ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. İHBİR Yönetim Kurulu Başkanı Kazım TAYCI, Başkan Yardımcısı  Kadir Kürşad GÜLBAHAR, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin EVİZ, İsmail GÜL, Suat ÇİÇEK ve Sabahattin FİDAN’ın katılım gösterdiği fuarda İHBİR üyesi firmalarımızın stantlarına sektöre ve fuara ilişkin istişarelerde bulunmak üzere ziyaretler gerçekleştirildi.

Başta Orta Doğu ülkeleri olmak üzere dünyanın hemen her ülkesinden çok sayıda ziyaretçi, İHBİR info standını ziyaret ederek etkinliklere eşlik etti ve sektör ürünleri ile Birlik faaliyetleri hakkında bilgi aldı. ISM ME 2022 Fuarı, 10 Kasım 2022 Perşembe günü saat 17.00’ye kadar ziyarete açık olacak.