Kuveyt Özel Nitelikli Alım Heyeti Programı

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Birliğimiz organizasyonu ile 2023 yılı Ocak ayı içerisinde, Körfez Bölgesinin en büyük firmalarından biri olan ve hızlı tüketim malları sektöründe faaliyet gösteren “Alghanim Industries” firması yetkililerinin katılımıyla Özel Nitelikli bir Alım Heyeti programı düzenlenecektir.

Firma; ihracat kapasitesi yüksek, ürün çeşitliliği olan, düzenli ihracat yapabilecek atıştırmalık ürünler, şeker, şekerleme, kek ile süt ve süt ürünleri tedarikçileri ve ihracatçıları ile görüşecek. Firma yetkilileri, görüşmeler sonrası fabrika ziyaretleri de gerçekleştirecek.

İkili iş görüşmelerine katılmak isteyen üyelerimizin, aşağıda yer alan başvuru formunu doldurmaları ve en geç 09 Ocak 2023 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Genel Sekreterliğimizin [email protected] e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir.

İletilen başvuru formları alıcı firma tarafından incelendikten sonra onay verdikleri firmalar ikili iş görüşmelerine davet edilerek görüşme gün ve saatleri kendilerine bildirilecektir.

Ayrıntılı Bilgi için 

Hububat Koordinasyon Şubesi
Ecem Sultan YAZICI
Tel: 0212 454 05 00 – D: 1650
Faks: 0212 4545 05 01-02
E-Posta: [email protected]

Ek