İİB-AYTOP İşbirliğindeki İhracat Eğitim Semineri Gerçekleştirildi
İİB-AYTOP iş birliğindeki İhracat Eğitim Semineri AYTOP Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren ihracatçıların katılımları ile gerçekleştirildi. İHBİR Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Şemsettin Memiş’in açılış konuşmasını yaptığı program, Genel Sekreterlik Yetkilileri’nin; Üyelik, Devlet Yardımları, Pazara Giriş Belgeleri, Yurt dışı Pazar araştırması ve E-ihracat Destekleri ile Fuar Teşvikleri eğitimlerinin ardından soru-cevap bölümü ile tamamlandı.
![](https://ihbir.org.tr/wp-content/uploads/1-5-900x600.jpg)
![](https://ihbir.org.tr/wp-content/uploads/2-5-900x600.jpg)
![](https://ihbir.org.tr/wp-content/uploads/3-5-800x600.jpg)
![](https://ihbir.org.tr/wp-content/uploads/4-4-800x600.jpg)
![](https://ihbir.org.tr/wp-content/uploads/5-3-800x600.jpg)
![](https://ihbir.org.tr/wp-content/uploads/6-2-800x600.jpg)